Handel

W świecie nieograniczonej konkurencji, dzisiejsze sieci handlowe muszą mierzyć się z coraz większymi wyzwaniami. Zwykły plakat już nie wystarczy aby przyciągnąć uwagę konsumenta.

Digital Signage wciąż zyskuje na popularności wśród właścicieli firm i pomaga im efektywnie wykorzystywać nowoczesną technologię w celu rozwinięcia swojej działalności i zwrócenia uwagi konsumentów.

Korporacje

Aby ułatwić dzielenie się informacjami, poprawienie produktywności zespołu oraz zachowanie łatwości w użytkowaniu, dla korporacji przeznaczone są dedykowane rozwiązania bazujące na nowoczesnej technologii.

Z rozwiązaniami Digital Signage spotkania będą bardziej produktywne, dzielenie się danymi oraz pomysłami jeszcze łatwiejsze, a praca zespołowa osiągnie zupełnie nowy wymiar.

Branża rozrywkowa

Techonologia drukowanej reklamy to już przeszłość. Wymagania dzisiejszych konsumentów są zupełnie inne niż kiedyś i wymagają oni czegoś więcej niż statycznej informacji. Dzięki możliwości tworzenia playlist i aktualizacją treści w czasie rzeczywistym, Digital Signage oferuje ci kompletną platformę do zaangażowania odbiorcy.

Nowoczesność jest potężnym narzędziem w branży rozrywkowej. Przedstaw informacje na bieżąco, dopasowane do aktualnego otoczenia lub wydarzeń w okolicy. Ekscytujące zmiany w technologiach cyfrowych otwierają nowe możliwości interakcji z konsumentem. Już dziś wprowadź do swojej firmy rozwiązania najwyższej jakości.

Transport

Wraz z postępem technologii, zmieniają się również oczekiwania i preferencje osób podróżujących. W międzyczasie firmy transportowe szukają połączenia między redukcją kosztów operacyjnych a dostarczaniem bieżących informacji podróżującym.

Aby spełnić te oczekiwania, przemysł transportowy wdraża nowoczesne technologie, dzięki czemu zwiększa efektywność i umożliwia natychmiastowe dostarczanie informacji podróżującym między innymi na ekranach Digital Signage.

Branża hotelowa

Branża hotelowa jest obecnie na etapie ogromnych zmian. Cyfrowa transformacja odmienia tradycyjny model biznesowy gdy firmy walczą z presją konkurencji w dziedzinie satysfakcjonowania konsumentów z cyfrowego pokolenia.

Właściciele hoteli potrzebują uproszczonego systemu zarządzania monitorami niezależne od ich lokalizacji aby spełnić oczekiwania klientów którzy oczekują bezproblemowej oraz bogatej obsługi cyfrowej od momentu przejścia przez lobby. Nasze rozwiązania Digital Signage oferują kompleksową obsługę treści w czasie rzeczywistym oraz spersonalizowany system rozrywki w pokoju gościnnym.