Masz pytanie?

22 812 66 72

Microsoft Surface Hub oferuje bogate i unikalne doświadczenie przy korzystaniu z twoich codziennych aplikacji. Obejrzyj filmy poniżej i przekonaj się jak płynnie możesz pisać na Surface oraz jak funkcje multi-touch ożywią Twoje aplikacje z Windows 10. Przejrzyj pełną listę aplikacji (ang) zaprojektowanych specjalnie dla Surface Hub.

Play Video

Skype for Business

Spotkaj się nawet z 250 osobami – wszystko czego potrzebują to telefon lub połączenie z internetem. Surface Hub jest urządzeniem certyfikowanym przez Skype for Business dzięki czemu doświadczysz doskonałej jakości obraz i dźwięk a wszystko to w jednym urządzeniu.
Bez zbędnych ustawień i peryferiów.

Zobacz film prezentacyjny >

Play Video

Tablica interaktywna

Z łatwością udostępnij swój projekt jako plik OneNote lub grafikę, a po skończonej pracy wszystkie twoje pomysły zostaną zapisane i będziesz mógł kontynuować pracę na komputerze osobistym.

Zobacz film prezentacyjny >

Play Video

PowerPoint i Office

Zaangażuj swoją publiczność w zupełnie nowy sposób z PowerPoint dla Surface Hub. Zapomnij wszystko co wiesz o prezentacjach: wspierane przez funkcje współpracy Hub’a, prowadzenie prezentacji nigdy nie będzie takie samo. I oczywiście Surface Hub posiada również rozwiązania Microsoft Office, w tym preinstalowane Excel i Word.

Zobacz film prezentacyjny >

Play Video

Power BI

Microsoft Power BI transformuje dane Twojej firmy w bogate grafiki które możesz gromadzić i organizować tak, abyś mógł skupić się na tym, na czym Ci na prawdę zależy. Gromadź wiedzę, obserwuj jak tworzą się trendy i pchnij swoją firmę do przodu.

Zobacz film prezentacyjny >

Play Video

MURAL

Pobierz MURAL dla Microsoft Surface Hub aby rozpocząć pracę zespołową na dużym ekranie. Kreatywne zespoły używają MURAL aby dzielić się inspiracjami, odkrywać problemy, przeprowadzać burze mózgów i organizować pomysły aby odnajdować rozwiązania.

Zobacz film prezentacyjny >

Play Video

StaffPad

Cała orkiestra — na czubku Twojego pióra. Naturalne pismo pióra, szczegółowe odtwarzanie orkiestry i potężne narzędzie do edycji źródeł powodują, że StaffPad jest doskonały dla profesjonalistów z branży muzycznej i łatwe dla początkujących. Zoptymaliwowane dla Microsoft Surface Hub.

Zobacz film prezentacyjny >

Play Video

TechSmith Loop

Spędź mniej czasu na identyfikacji problemów i poświęc więcej czasu na rozwiązywaniu ich z TechSmith Loop dla Surface Hub. Technologia natychmiastowego przeglądania nagrań przechwytuje, analizuje i procesuje ruch, podczas gdy zespoły mogą z łatowścią współpracować na uzyskanym materiale.

Zobacz film prezentacyjny >

Play Video

Siemens JT2Go

JT2Go dla Windows 10. zaprojektowane przez Siemens PLM Software, definiuje nowy paradygmat w przeglądaniu i interakcji z plikami 3D JT. Użytkownicy doświadczą intuicyjnego interfejsu do nawigowania złożonych struktur inżynieryjnych lub modeli architektonicznych  zapisanych jako 3D JT.

Zobacz film prezentacyjny >

Play Video

StormBoard

Organizuj burze mózgów, nadawaj priorytety i pracuj nad najlepszymi pomysłami w jednym pomieszczeniu lub z ludźmi z całego świata.

Zobacz film prezentacyjny >

Play Video

Drawboard PDF

Drawboard PDF to kompleksowe rozwiązanie do dokumentów PDF przy pracy zespołowej z Surface Hub. Z intuicyjnym interfejsem użytkownika, szeroką gamą narzędzi do adnotacji, Drawboard PDF pozwala twojemu zespołowi pracować na tej samej stronie, niezależnie od tego gdzie obecnie są.

Zobacz film prezentacyjny >

GOTOWY NA REWOLUCJĘ?

Materiały promocyjne, grafiki i przetłumaczony tekst opublikowane na niniejszej stronie pochodzą ze strony https://www.microsoft.com/microsoft-surface-hub/en-us i są własnością firmy Microsoft Corporation.