Niezależnie od prowadzonej przez Sillves działalności wdrożeniowej w branży IT realizujemy handel hurtowy produktami z zakresu IT jak również RTV i AGD.  Oferowane przez nas produkty to m. in. Takie marki jak: Philips, Samsung, LG, Oral-B, Dyson, Garmin, Harman, Fujitsu, Apple, HP, Sandisk, Toshiba, Lenovo, Dell, APC, Fujitsu, Microsoft i wiele innych.

Nasze doświadczenie to 19 lat nieprzerwanej działalności handlowej. Jakość obsługi została zbudowana na naszym doświadczeniu. Nasz zespół   to doświadczeni specjaliści w handlu, logistyce, analizach finansowych, obsłudze prawnej. 

Sillves posiada własny dział analiz ryzyka walutowego, który dba  o bezpieczeństwo w handlu międzynarodowym. Wszystkie transakcje walutowe zawsze są odpowiednio zabezpieczone.

Profesjonalne i całościowe myślenie o biznesie sprawia, że potrafimy zapewnić odpowiedni poziom obsługi nawet w stosunku do najbardziej wymagających klientów i dostawców.

Od początku działalności współpracujemy z rzetelną firmą logistyczno-transportową, dzięki czemu nasze dostawy są realizowane na czas. Nasze działania logistyczne są prowadzone w oparciu o dwa magazyny z czego jeden wielkopowierzchniowy. Dzięki temu możemy zrealizować jednorazowe dostawy nawet powyżej 1000 palet zamówionego sprzętu.

W naszych działaniach nie zapominamy o weryfikacji kontrahentów i odpowiednią opiekę prawną.

Każda dostawa jest skrupulatnie weryfikowana i sprawdzana przez naszych pracowników pod względem jakościowym, ilościowym i prawnym.

Wierzymy, że dzięki temu budujemy partnerskie relacje z naszymi biznesowymi partnerami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

W naszym portfolio znajdą Państwo takie marki jak:

I wiele wile innych. Zapraszamy do kontaktu i współpracy